Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Badania
genetyczne
Wybielanie
zębów
Zabiegi
inne
Makijaż
permamentny
Pakiety
zabiegowe
Raty
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Paulina – Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka/Menadżer Instytutu
Paulina

Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka/Menadżer Instytutu

Jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetyka to nie tylko jej praca, ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój, które w połączeniu z wiedzą gwarantują Klientom profesjonalne doradztwo z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało i doboru kosmetyków. Poza pracą uwielbia śpiew (jest to jej kolejna pasja) oraz jazdę na motocyklu. Paulina jest osobą pełną pozytywnej energii zawsze uśmiechnięta i ciekawa życia. Dotyk Pauliny podczas zabiegów jest bezcenny. Niezwykle komunikatywna, pomocna i precyzyjna. Wszechstronne umiejętności sprawiają, że z równym profesjonalizmem wykonuje zarówno zabiegi na ciało, twarz, jak i manicure/pedicure. Jej silnymi atutami są: zdolności manualne, poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu zabiegów, cierpliwość, takt i kultura osobista. Perfekcyjnie wykonany wizaż sprawia Paulinie ogromną radość.

Angelika – Kosmetolog/Wizażystka/Linergistka
Angelika

Kosmetolog/Wizażystka/Linergistka

Magister kosmetologii, posiada 6-letnie doświadczenie zawodowe. Swoją wiedzę nabyła w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu i rozwijała ją na przestrzeni lat uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz seminariach. Jej specjalizacją są zabiegi na twarz oraz na ciało, potrafi również wykonać wiele innych zabiegów włącznie z masażem. Posiada dużą wiedzę odnośnie aparatur kosmetycznych, a także budowy anatomicznej ciała, dzięki czemu trafnie komponuje kuracje kosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Szkoła oraz wieloletnia praktyka nauczyły ją radzić sobie z wieloma trudnymi przypadkami. Pomysłowa, zdecydowana i uparta to jej cechy, które pomagają w dotarciu do wyznaczonego celu. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji kosmetologicznej, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Angelika jest osobą ciepłą, miłą i bardzo rozmowną. Nieustannie uczy się i rozwija dbając przy tym o najmniejsze szczegóły. Uwielbia przebywać pomiędzy ludźmi. Uważa się za osobę szczęśliwą i spełnioną. Jej pasją jest kosmetologia i podróże. Po pracy oddaje się swojej rodzinie. W wolnej chwili lubi czytać książki oraz ćwiczyć na siłowni.

Ola – Kosmetolog/Masażystka
Ola

Kosmetolog/Masażystka

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Kosmetolog z wykształcenia i zamiłowania. Niezwykle ambitna i zaangażowana w swoją pracę. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dbając nie tylko o ciało, ale także o duszę. Praca kosmetologa sprawia jej olbrzymią przyjemność i jest jej pasją, o czym można przekonać się podczas zabiegów. Jest niezwykle otwarta i zawsze uśmiechnięta, czym zjednuje sobie grono przywiązanych Klientów. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią Ola uwielbia motoryzację, a w szczególności stare samochody i inne pojazdy, które kolekcjonuje. Jest osobą pełną pozytywnej energii zawsze uśmiechnięta i ciekawa życia. Niezwykle komunikatywna, pomocna i precyzyjna. Wszechstronne wykształcenie sprawia, że z równym profesjonalizmem wykonuje zarówno zabiegi na ciało, twarz, jak i manicure oraz pedicure. Celem Oli jest ciągłe poszerzanie swojej wiedzy oraz zgłębianie tajników kosmetologii, a w efekcie uzyskanie tytułu magistra kosmetologii.

Dominika – Kosmetolog/Wizażystka
Dominika

Kosmetolog/Wizażystka

Magister Kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Dominika jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetologia to nie tylko jej praca ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią, lubi czytać książki i tańczyć. Dominika, zawsze miła, uśmiechnięta i chętna do współpracy. Stara się nie tylko wykonywać zabiegi, ale również służyć radą i pomocą. Dotyk Dominiki podczas zabiegów jest bezcenny. Niezwykle komunikatywna, pomocna i precyzyjna. Wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie sprawia, że z równym profesjonalizmem wykonuje zarówno zabiegi na ciało, twarz, jak i manicure czy pedicure.

Sylwia – Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Manicurzystka
Sylwia

Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Manicurzystka

Ukończyła Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy oraz Studium Zdrowia i Urody w Grudziądzu. Sylwia przepracowała w zawodzie wiele lat doskonaląc swoje umiejętności z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Uwielbia wykonywać masaże, jest delikatna i miła, masaż w jej wykonaniu to sama przyjemność. Umiejętnościami, wiedzą i czarującym uśmiechem zjednuje sobie rzesze wiernych Klientów. Ma w sobie dużo empatii, dokłada wszelkich starań aby zrozumieć oraz w sposób profesjonalny odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania Klientów. Cechuje ją dokładność oraz stała chęć doskonalenia swoich umiejętności, lubi podejmować nowe wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Sylwia jest zawsze pogodna i uśmiechnięta, tworzy pozytywną atmosferę, aby każdy klient czuł się już od samego wejścia wyjątkowo.  Prywatnie miłośniczka ogrodu, medytacji i czytania książek.

Sylwia czas wolny najchętniej spędza z rodziną.

Wiktoria – Kosmetolog/Masażystka
Wiktoria

Kosmetolog/Masażystka

Magister kosmetologii, posiada 3-letnie doświadczenie zawodowe. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy wydział nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej.

Wiktoria jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetologia to nie tylko jej praca ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym. Cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią, lubi śpiewanie, czytanie książek, bieganie i gry zespołowe. Mocno angażuje się w swoją pracę, potrafi indywidualnie dobrać terapię, tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt i co za tym idzie zadowolenie klienta.

Sprawia jej wielką radość i satysfakcję kiedy może przyczynić się do poprawy samopoczucia innych ludzi.

Kinga  – Doradca SPA/recepcjonistka
Kinga

Doradca SPA/recepcjonistka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej celem jest tworzenie dobrze zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy. Ukierunkowana na wiedzę o współczesnej kosmetologii i kosmetykach. Zawsze uśmiechnięta, cechuje ją spokój, cierpliwość, dbałość o szczegóły i zaangażowanie w doradzenie najlepszych zabiegów. 

PARTNERZY

     

   

                                                                                                                                                                                                        

                                                                                     

Chcesz zostać Prtnerem YASUMI? Napisz do nas: torun.podgorz@yasumi.pl
                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Współpraca

Prowadzisz firmę i szukasz pomysłu na pozafinansową formę motywacji pracowników, nagrodę z okazji jubileuszu lub docenienie kluczowych klientów? Pracujesz w agencji marketingowej i szukasz pomysłu na nagrody w konkursie lub programie lojalnościowym?                                                                                                                                     

Oferujemy vouchery / kupony / bony do SPA. Wyróżnia nas:                                                                                                                                                                                                                                                          

  • eleganckie opakowanie bonu: koperta, ozdobne pudełko, gratis firmowy ręcznik i mini produkt
  • dowolna wartość i data ważności bonu ustalona przez osobę zamawiającą bon
  • voucher na konkretne zabiegi lub wartość
  • bony możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa
  • szybki czas realizacji
  • wystawiamy faktury VAT
  • możliwość dostawy bonów pocztą lub kurierem

Zadzwoń 532 422 202 lub napisz: torun.podgorz@yasumi.pl

               

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem