Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Badania
genetyczne
Wybielanie
zębów
Zabiegi
inne
Makijaż
permamentny
Pakiety
zabiegowe
Raty
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Paulina – Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka/Menadżer Instytutu
Paulina

Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka/Menadżer Instytutu

Jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetyka to nie tylko jej praca, ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój, które w połączeniu z wiedzą gwarantują Klientom profesjonalne doradztwo z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało i doboru kosmetyków. Poza pracą uwielbia śpiew (jest to jej kolejna pasja) oraz jazdę na motocyklu. Paulina jest osobą pełną pozytywnej energii zawsze uśmiechnięta i ciekawa życia. Dotyk Pauliny podczas zabiegów jest bezcenny. Niezwykle komunikatywna, pomocna i precyzyjna. Wszechstronne umiejętności sprawiają, że z równym profesjonalizmem wykonuje zarówno zabiegi na ciało, twarz, jak i manicure/pedicure. Jej silnymi atutami są: zdolności manualne, poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu zabiegów, cierpliwość, takt i kultura osobista. Perfekcyjnie wykonany wizaż sprawia Paulinie ogromną radość.

Angelika – Kosmetolog/Wizażystka/Linergistka
Angelika

Kosmetolog/Wizażystka/Linergistka

Magister kosmetologii, posiada 6-letnie doświadczenie zawodowe. Swoją wiedzę nabyła w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu i rozwijała ją na przestrzeni lat uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz seminariach. Jej specjalizacją są zabiegi na twarz oraz na ciało, potrafi również wykonać wiele innych zabiegów włącznie z masażem. Posiada dużą wiedzę odnośnie aparatur kosmetycznych, a także budowy anatomicznej ciała, dzięki czemu trafnie komponuje kuracje kosmetyczne indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Szkoła oraz wieloletnia praktyka nauczyły ją radzić sobie z wieloma trudnymi przypadkami. Pomysłowa, zdecydowana i uparta to jej cechy, które pomagają w dotarciu do wyznaczonego celu. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz profesjonalnemu udzielaniu konsultacji kosmetologicznej, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. Angelika jest osobą ciepłą, miłą i bardzo rozmowną. Nieustannie uczy się i rozwija dbając przy tym o najmniejsze szczegóły. Uwielbia przebywać pomiędzy ludźmi. Uważa się za osobę szczęśliwą i spełnioną. Jej pasją jest kosmetologia i podróże. Po pracy oddaje się swojej rodzinie. W wolnej chwili lubi czytać książki oraz ćwiczyć na siłowni.

Małgosia – Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka
Małgosia

Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Empatyczna, sympatyczna, słucha klientów i dostosowuje zabiegi do ich indywidualnych potrzeb, aby zmaksymalizować efekty. Doskonale porusza się w branży kosmetologicznej. Ze względu na zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu malarstwa z wielkim zapałem upiększa swoje klientki. Jest bardzo dokładna, profesjonalnie wykonuje wizaż oraz uzupełnia rzęsy wszystkimi metodami. Małgosia jest zawsze pogodna i uśmiechnięta, tworzy pozytywną atmosferę, aby każdy klient czuł się już od samego wejścia wyjątkowo.  Prywatnie miłośniczka malarstwa oraz historii sztuki.

Małgosia czas wolny najchętniej spędza z rodziną.

 

Wiktoria – Kosmetolog/Masażystka
Wiktoria

Kosmetolog/Masażystka

Magister kosmetologii, posiada 2-letnie doświadczenie zawodowe. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medicum w Bydgoszczy wydział nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej.

Wiktoria jest osobą ambitną i otwartą, ceniącą sobie kontakt z ludźmi. Kosmetologia to nie tylko jej praca ale i wielka pasja, dlatego wykonywanie tego zawodu daje jej dużo satysfakcji i poczucie spełnienia. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym. Cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele. Poza kosmetologią, lubi śpiewanie, czytanie książek, bieganie i gry zespołowe. Mocno angażuje się w swoją pracę, potrafi indywidualnie dobrać terapię, tak aby osiągnąć jak najlepszy efekt i co za tym idzie zadowolenie klienta.

Sprawia jej wielką radość i satysfakcję kiedy może przyczynić się do poprawy samopoczucia innych ludzi.

Kinga  – Doradca SPA/Manicurzystka/Wizażystka
Kinga

Doradca SPA/Manicurzystka/Wizażystka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej celem jest tworzenie dobrze zorganizowanego i uporządkowanego miejsca pracy. Ukierunkowana na wiedzę o współczesnej kosmetologii i kosmetykach. Zawsze uśmiechnięta, cechuje ją spokój, cierpliwość, dbałość o szczegóły i zaangażowanie w doradzenie najlepszych zabiegów. 

Kasia – Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka
Kasia

Technik Usług Kosmetycznych/Masażystka/Wizażystka

To ciepła, wesoła i towarzyska osoba, swoim uśmiechem stara się wnosić dużo pozytywnej energii doskonale nawiązując kontakt z Klientem. 

Jest delikatna i miła, masaż w jej wykonaniu to sama przyjemność. Umiejętnościami, wiedzą i czarującym uśmiechem zjednuje sobie rzesze wiernych Klientów.

Ma w sobie dużo empatii, dokłada wszelkich starań aby zrozumieć oraz w sposób profesjonalny odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania Klientów.

Cechuje ją dokładność oraz stała chęć doskonalenia swoich umiejętności, lubi podejmować nowe wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Uwielbia sprawiać radość innym, dlatego cieszy się, że dzięki swojej pracy może pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele.  Każdego Klienta traktuje indywidualnie, dopasowując się do jego potrzeb i wymagań.

Kasia prywatnie uwielbia motocykle i samochody.

PARTNERZY

     

   

                                                                                                                                                                                                        

                                                                                     

Chcesz zostać Prtnerem YASUMI? Napisz do nas: torun.podgorz@yasumi.pl
                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Współpraca

Prowadzisz firmę i szukasz pomysłu na pozafinansową formę motywacji pracowników, nagrodę z okazji jubileuszu lub docenienie kluczowych klientów? Pracujesz w agencji marketingowej i szukasz pomysłu na nagrody w konkursie lub programie lojalnościowym?                                                                                                                                     

Oferujemy vouchery / kupony / bony do SPA. Wyróżnia nas:                                                                                                                                                                                                                                                          

  • eleganckie opakowanie bonu: koperta, ozdobne pudełko, gratis firmowy ręcznik i mini produkt
  • dowolna wartość i data ważności bonu ustalona przez osobę zamawiającą bon
  • voucher na konkretne zabiegi lub wartość
  • bony możemy wypełnić przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi lub przekazać je in blanco do wypełnienia przez Państwa
  • szybki czas realizacji
  • wystawiamy faktury VAT
  • możliwość dostawy bonów pocztą lub kurierem

Zadzwoń 532 422 202 lub napisz: torun.podgorz@yasumi.pl