Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Badania
genetyczne
Wybielanie
zębów
Zabiegi
inne
Makijaż
permamentny
Pakiety
zabiegowe
Raty
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Tairana - płaski brzuch

Tairana czyli "płaski brzuch", to zestaw czterech skutecznych metod na rozbicie tkanki tłuszczowej a przy okazji wzmacniających mięśnie brzucha: Vela Slim, mezoterapia bezigłowa, elektrostymulacja oraz elektro sauna z body strechingiem.

Redukcja centymetrów w obwodach, ujędrnienie skóry oraz mocniejsze mięśnie brzucha – to cel tego zabiegu.

 

Dla kogo: dla osób, których głównym celem jest zmniejszenie obwodów brzucha oraz ujędrnienie skóry brzucha;

Efekty (po min. 5 zabiegach): spadek w obwodach o kilka cm, jędrna, napięta, odżywiona i zdrowa skóra;

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg 1 x w tygodniu, kolejne 2 x w tygodniu.

Vela Slim   - Aktywna terapia odchudzająca oparta na zaawansowanej technologii ukierunkowanej na redukcję otyłości miejscowej. Podczas zabiegu następuje aktywna stymulacja procesu spalania tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie metabolizmu. Efektem jest skuteczne wyszczuplenie i redukcja centymetrów w obwodzie. Dzięki równoczesnemu zastosowaniu w zabiegu zintegrowanego systemu czterech technologii: RF + Vacuum + aktywne rolki + światło LED stanowi doskonałą propozycję dla osób chcących w krótkim czasie poprawić wygląd swojego ciała

Mezoterapia Bezigłowa - to zabieg polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych do skóry w wyniku zjawiska elektroporacji. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

Elektrostumulacja - Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Następuje także pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega znaczna ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Elektro sauna - Wielokierunkowe działanie elektro sauny przyczynia się do wzrostu metabolizmu komórkowego, znacznie przyspieszając odchudzanie. Dzięki elektro saunie ciało zostaje podgrzane do temperatury 40 stopni Celsjusza, co pobudza 2-3 krotnie przemianę materii, zwiększa dotlenienie i odżywienie tkanek, poprawia krążenie oraz przyczynia się do rozpadu nagromadzonego tłuszczu w organizmie. Pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów, zmniejszyć cellulit, poczuć się w pełni zrelaksowanym. Elektro sauna jest wykorzystywana do zabiegów kosmetycznych na ciało, w celu zwiększenia penetracji w głąb skóry składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Połączenie elektro sauny z elektrostymulacją daje doskonałe efekty.

Body Streching  -  to zabieg wyszczuplający składający się z dwóch zasadniczych etapów. Podczas pierwszego na skórę nakłada się kosmetyki pielęgnacyjne o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym. Natomiast druga część tego zabiegu kosmetycznego polega na owinięciu całego ciała folią stretchową.

Przebieg zabiegu

 • dokładne oczyszczenie/odtłuszczenie obszaru zabiegowego
 • aplikacja żelu do masażu YASUMI Sensual Orchid.
 • wstępne, ręczne przemasowanie obszaru zabiegowego
 • zabieg w technologii VRL na urządzeniu VelaSlim 10 min brzuch+boczki
 • mezoterapia bezigłowa 5min
 • elektrostymulacja brzuch 20 min
 • wmasowanie preparatu na okolicę zabiegową owinięcie  folią streczową + elektrosauna 20min
 • wykończenie zabiegu - wmasowanie preparatu do pielęgnacji ciała YASUMI uwzględniając przy tym rodzaj obszaru zabiegowego, przeciwwskazania oraz potrzeby klienta (ok. 7min). ThermoActive Gel lub Rapid Slimming lub YASUMI Hydro + Firming Cream.
 • Cena: Od 209 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Obszar zabiegowy: brzuch, boki
 • Na problem: nadwaga
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem