Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Badania
genetyczne
Wybielanie
zębów
Zabiegi
inne
Makijaż
permamentny
Pakiety
zabiegowe
Raty
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Olśniewające wyjście - zabieg last minute

Rozświetlający i wygładzający, nieinwazyjny zabieg bankietowy. Idealny przed wieczornym spotkaniem, ważnym wyjściem, zabawą karnawałową lub wtedy, gdy po prostu masz ochotę zrobić coś dla siebie.

Zabieg szczególnie polecany dla osób o szarej, zmęczonej skórze, na której pojawiły się już pierwsze zmarszczki mimiczne.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + peeling enzymatyczny + wtłaczanie ampulki Firmox  technologią dopasowaną do kondycji skóry + aplikacja oraz wmasowanie  kremu Stop The Clock Anti-Anging lub innego, dobranego przez kosmetologa - stosownie do kondycji skóry

Dokładny, wieloetapowy demakijaż SPA oraz naturalny peeling enzymatyczny na bazie ekstraktów z ananasa oczyszczają skórę i przygotowują ją przyjęcia koktajlu składników aktywnych z ampułki FIRMOX:

 • argireliny (naturalnej alternatywy dla iniekcji toksyną botulinową)
 • kwasu hialuronowego
 • lipopeptydu

Co sprawia, że zabieg jest tak skuteczny?

1. Dokładne przygotowanie skóry

Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem, po którym kosmetolog aplikuje peeling enzymatyczny YASUMI z papai i ananasa. Papaja i ananas są naturalnie bogate w enzymy proteolityczne: papainę i bromelainę, które rozkładają białka martwych komórek znajdujących się w warstwie rogowej naskórka. Dzięki temu skóra pozbawiana jest zbędnej warstwy martwego naskórka i jest idealnie przygotowana do wchłaniania koktajlu składników aktywnych. Dodatkową zaletą tego unikatowego preparatu jest poprawa kolorytu cery.

2. Wtłaczanie koktajlu składników aktywnych Firmox technologią dopasowaną do kondycji skóry

Wtłaczany koktajl składników z ampułki FIRMOX redukuje zmarszczki mimiczne, napina i wygładza skórę dzięki zawartości składników aktywnych:

 • Argirelina jako peptyd hamujący wydzielanie acetylocholiny zapobiega skurczom mięśni, dając efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek. Działa szczególnie na zmarszczki mimiczne wywołane pracą mięśni.
 • Kwas hialuronowy pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry, a także zapobiega destrukcji włókien kolagenowych i powstawaniu zmarszczek.
 • Lipopeptyd zapobiega wiotczeniu tkanek.

W jaki sposób mogę samodzielnie podtrzymac efekt zabiegu?

W celu przedłużenia efektu zabiegu kosmetolog doradzi preparat najlepszy dla Twoich potrzeb spośród:

 • ampułka YASUMI Firmox
 • YASUMI Stop The Clock Anti-Aging Cream / Serum
 • Peeling MASK

Zaleca się również korzystanie z sonoforezy do domowego wtłaczania ampułki / serum.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg na twarz trwa ok. 40-50 minut. Wiemy, jak ważny jest czas przed "wielkim wyjściem", dlatego wybraliśmy taki zestaw czynności i preparatów, by uzyskać jak najlepszy efekt w jak najkrótszym czasie. Olśniewające Wyjście to zabieg bankietowy - szybki, a jednocześnie dający pożądany efekt. Jeśli masz więcej czasu, zabieg możemy wzbogacić o maskę, krioterapię czy dodatkowe obszary według potrzeb. Kosmetolog Yasumi epil na Twoją prośbę przedstawi szczegółową ofertę rozbudowania zabiegu.

 • Cena: 199 - szczegółowy cennik na dole strony
 • Kategoria: zabiegi na twarz, nawilżenie, pielęgnacja przeciwzmarszczkowa
 • Typ skóry: sucha, tłusta, mieszana, dojrzała, wrażliwa, normalna
 • Obszar zabiegowy: twarz, szyja, dekolt
 • Na problem: zmarszczki, utrata gęstości skóry, skóra szara, skóra zmęczona, wielkie wyjście / specjalna okazja, przesuszona skóra