Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Badania
genetyczne
Wybielanie
zębów
Zabiegi
inne
Makijaż
permamentny
Pakiety
zabiegowe
Raty
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Wybielanie zębów

Opis zabiegu

W dzisiejszych czasach białe zęby są synonimem luksusu i sukcesu, a na kosztowny zabieg ich wybielania wykonywany w gabinetach dentystycznych do tej pory mogli sobie pozwolić nieliczni. Obecnie wybielanie zębów stało się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych, prostym w wykonaniu i bezpiecznym, o natychmiastowych efektach.

Nasz zabieg wybielania zębów trwa 20 minut, a efekty widoczne są zaraz po zakończeniu w przeciwieństwie do tradycyjnych metod wybielania zębów, takich jak gumy do żucia czy pasty do zębów, które mimo codziennego stosowania działają bardzo powoli. Nasze zęby codziennie narażone są na szereg czynników, które je ponownie zabarwiają, a  wybielające gumy do żucia czy wybielające pasty do zębów są doskonałym sposobem na wydłużenie efektu białego uśmiechu po zabiegu, a więc działają komplementarnie do naszych zabiegów wybielania.

Piękny uśmiech ma znaczenie!!!

Najpiękniejsze i najbardziej pożądane z uczuć – radość i szczęście – są przekazywane przez nas za pomocą uśmiechu. Jednak uśmiech nie jest jedynie objawem pozytywnych emocji, świadczy również o naszej atrakcyjności.

Piękny uśmiech już w starożytnym Egipcie utożsamiany był z młodością, zdrowiem i dostatkiem. Również w starożytnym Rzymie oraz w Średniowiecznej Europie biały uśmiech był niezwykle pożądany i kosztowny. Technologia wybielania zębów rozwijała się przez wieki – z mechanicznego wybielania zębów, czyli metody opartej na fizycznym ścieraniu szkliwa poprzez chemiczne wybielanie zębów kwasami. Były to metody niezwykle brutalne i bolesne, uświadamiają nam jednak, jak cenne jest piękno białego uśmiechu.

Współcześnie poznając nową osobę jedną z pierwszych rzeczy, na które zwraca się uwagę, jest jej uśmiech. Wiele osób mylnie utożsamia kolor zębów drugiej osoby z poziomem jej higieny osobistej, nie zdając sobie sprawy z tego, że bez względu na to, jak często ta osoba myje zęby to papierosy, kawa, herbata, cola, czy sok pomarańczowy powoli i konsekwentnie przebarwiają jej zęby.


Na szczęście współczesna medycyna estetyczna znalazła rozwiązanie tego problemu w postaci zabiegu profesjonalnego wybielania zębów (kiedyś zwanego kosmetycznym wybielaniem zębów). Jest to niezwykle szybki, skuteczny i bezpieczny zabieg polegający na zastosowaniu połączenia autorskiej procedury, żelu wybielającego oraz katalizatora aktywującego żel w postaci specjalistycznej Lampy LED.

Nasza Technologia

Lampa LED do wybielania zębów Whitening Point wytwarza bezpieczną dla zdrowia wiązkę zimnego niebieskiego światła o długości fali 465 nanometrów. Wiązka zimnego światła emitowanego przez naszą lampę LED stwarza optymalne warunki do aktywowania żelu i przyśpieszenia procesu wybielania.

Prawdy i mity o wybielaniu zębów!!!

 • Wybielanie osłabia strukturę szkliwa – nieprawda – obecne preparaty na bazie utleniaczy nie naruszają tkanki szkliwa w sposób mechaniczny. Barwniki zawarte w szkliwie zostają rozjaśnione bez zmiany jego struktury. Odpowiednia procedura wybielania zębów Whitening Point, polegająca na specjalnie dobranym stężeniu utleniacza oraz czasu naświetlania, zapewnia optymalny efekt końcowy, nie naruszający tkanki szkliwa. Po zabiegu nie zmienia się struktura chemiczna zęba ani jego odporność na próchnicę.
 • Wybielanie może być bolesne – prawda – Generalnie podczas wielu zabiegów wybielania zębów pojawić się może nadwrażliwość. Jednak nasza nowa substancja minimalizuje to ryzyko praktycznie do zera. Od kiedy pracujemy na nowym żelu, nie spotkaliśmy się z klientem, który cierpiałby z powodu nadwrażliwości zębów. Zabiegi Whitening Point są bezbolesne!
 • Efekt wybielania jest bezterminowy – nieprawda – zabiegi należy co jakiś czas powtarzać, ponieważ procedura wybielania zębów eliminuje efekt końcowy naszej diety oraz trybu życia, nie eliminuje natomiast przyczyn przebarwień szkliwa. Aby efekt białych zębów utrzymywał się jak najdłużej, zaleca się dbanie o higienę jamy ustnej i stosowanie się do zaleceń pozabiegowych. Wybielania zębów nie można powtarzać częściej niż raz na sześć miesięcy.
 • Produkty wybielające dostępne w drogeriach są zdrową alternatywą dla profesjonalnego wybielania zębów – nieprawda – jeśli zdecydujemy się na wybielanie zębów w domowym zaciszu, możemy narazić nasze zęby na szkodę. Pasty wybielające zawierają drobno sproszkowany pumeks (np. pasty dla palaczy), ługi. Takie substancje przy częstym stosowaniu rysują gładką powierzchnię szkliwa, do której później łatwiej przywierają zanieczyszczenia. To sprzyja rozwojowi bakterii powoduje próchnicę. Stosowanie na własną rękę pasków wybielających i nakładek również może być ryzykowne. Niedopilnowanie procedur poprzez dłuższy czas kontaktu zębów ze środkiem wybielającym doprowadza do niszczenia szkliwa i długotrwałej nadwrażliwości.
 • Każdy może poprawić wygląd swoich zębów – prawda – jednak należy pamiętać, że efekt wybielania zależy od indywidualnych właściwości szkliwa, charakteru przebarwień, jakich chcemy się pozbyć oraz pierwotnej (naturalnej) barwy zębów. W gabinetach Whitening Point przed każdym zabiegiem przedstawiany jest oczekiwany efekt pozabiegowy a następnie za pomocą specjalnego wzornika barw zębów weryfikuję się barwę uzębienia przed i po zabiegu.
 • SZCZEGÓŁY:
 • Silver Level - pojedynczy zabieg - czas trwania 20 minut
 • karnet na 3 zabiegi silver level - 447 zł (149 zł za pojedynczy zabieg), karnet można wykorzystać w dowolnych kombinacjach i terminach.
 • Gold Level – jedna wizyta - czas trwania 2 x 20 minut
 • Platinum Level - jedna wizyta - czas trwania 3 x 20 minut - 
 • Zabieg podtrzymujący - zabieg aby otrzymał status podtrzymujący może być wykonany raz w czasie do 4 miesięcy od ostatniego, standardowego zabiegu w Instytucie Yasumi. Zabieg podtrzymujący w cenie 119 zł przysługuje klientom, którzy wcześniej wykonali zabieg Platinum lub Gold. 
 • Zabieg dla dwojga - Przyjdź i zapytaj o cenę zabiegu dla Ciebie i Partnera                                         
                                                           

Cennik

ObszarCenaCzas
Silver Level 199zł 20min.
Silver Level (karnet na 3 zabiegi)      Promocja zamiast 447 zł  358zł
Gold Level                                        Promocja zamiast 379 zł 303zł 2x20min.
Platinum Level                                  Promocja zamiast 447 zł 358zł 3x20min.
Zabieg podtrzymujący 119zł 20min.
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem