Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Badania
genetyczne
Wybielanie
zębów
Zabiegi
inne
Makijaż
permamentny
Pakiety
zabiegowe
Raty
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

REGULAMIN ORAZ POLITYKA RODO INSTYTUTU YASUMI MEDESTETIC TORUŃ PODGÓRZ

REGULAMIN YASUMI MEDESTETIC INSTYTUT ZDROWIA i URODY TORUŃ PODGÓRZ

SZNOWNI PAŃSTWO, CZAS JEST DLA NAS WARTOŚCIĄ BEZCENNĄ I WŁAŚNIE DLATEGO BARDZO PROSIMY O PUKTUALNE STAWIANIE SIĘ NA UMÓWIONE WIZYTY. ZE SWOJEJ STRONY STARAMY SIĘ PAŃSTWA PRZYJMOWAĆ PUNKTUALNIE, A OPÓŹNIENIA WYNIKAJĄ NAJCZĘŚCIEJ ZE SPÓŹNIENIA KLIENTA UMÓWIONEGO PRZED PAŃSTWEM. W NASZYM GRAFIKU WIZYTY UMAWIANE SĄ JEDNA PO DRUGIEJ Z UWZGLĘDNIENIEM CZASU NA PRZYGOTOWANIE I DEZYNFEKCJĘ GABINETU.

OKRES OCZEKIWANIA JEST DLA NAS NIEPRODUKTYWNY CO POWODUJE, ŻE PRZYJĘCIE KOLEJNEGO KLIENTA PUKTUALNIE ZMUSZA NAS DO SKRÓCENIA POPRZEDNIEGO ZABIEGU.

1. Yasumi, Instytut Zdrowia i Urody - Toruń Podgórz zwany dalej "Instytutem Yasumi" ze stroną internetową www.yasumitorun.pl oraz siedzibą w Toruniu na ul. Podgórskiej 12 B.
2. Godziny otwarcia Instytutu: od poniedziałku do piątku: 9:00 - 20:00, sobota: 9:00 - 15:00. W dni świątczne ustawowo wolne od pracy Instytut Yasumi jest nieczynny.
3. Instytut Yasumi oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, specjalistyczne porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, bonów prezentowych, pakietów zabiegowych i wielu innych usług.
4. Klient przed wykonaniem zabiegu w trakcie konsultacji ma obowiązek poinformować pracownika Instytutu Yasumi o wszelkich chorobach, alergiach, przyjmowanych lekach, suplementach diety, ciąży, połogu, wstawionych protezach, zastawkach, rozruszniku serca, wykonanych zabiegach w domu lub w innym salonie oraz pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu.
Klient ma obowiązek do stosowania się do zaleceń po zabiegu zgodnie z instrukcją przekazaną podczas zabiegu. Instytut Yasumi nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu, braku efektów zabiegu w przypadku nie stosowania się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
5. Wszelkie reklamacje dotyczące zabiegu są rozpatrywane w ciągu 48h od wykonania zabiegu. Do rozpatrzenia reklamacji konieczna jest osobista konsultacja z odpowiednim terapeutą w salonie w ciągu 72h od wykonania zabiegu. Dalsze postępowanie reklamacyjne podlega przepisom kodeksu cywilnego.
6. Zakup usługi w Instytucie Yasumi jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez Instytut Yasumi oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje powikłań po zabiegu w wyniku niepoinformowania o zaistniałych przeciwwskazaniach lub niezastosowania się do zaleceń po zabiegu całkowitą odpowiedzialność będzie ponosił Klient, co za tym idzie zrzeka się wszelkich roszczeń wobec Instytutu Yasumi.
7. Ceny zawarte w cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, w zależności od ilości zużytego materiału oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla Klienta.
8. Karnety serie wykupione w Instytucie Yasumi ważne są przez okres 1 miesiąca od daty wykonania pierwszego zabiegu lub zgodnie z terminem określonym przez kosmetologa.

9. Opuszczenie umówionej wizyty bez jej wcześniejszego odwołania lub zmiany jej terminu z zachowaniem 48 godzinnego wyprzedzenia powoduje utratę 20% zadatku.

10. Nasze promocje i rabaty nie łączą się ze sobą oraz z zewnętrznymi voucherami, bonami zniżkowymi i bonami prezentowymi. Promocje nie obowiązują przy dokonywaniu płatności bonami partnerów np: Prezent Marzeń, Podaruj SPA, Sodexo, Mybenefit itp.
11. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych w Instytucie usług lub kosmetyków.
12. Za przedmioty pozostawione bez opieki na terenie, Instytutu Yasumi nie ponosi odpowiedzialności.
13. Za usługi świadczone w Instytucie Yasumi płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową, blikiem, voucherami, bonami firm współpracujących z Instytutem Yasumi lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem, środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem. Lista firm współpracujących umieszczona jest na stronie internetowej Instytutu Yasumi.
14. Klient który dokonuje rezerwacji na wybrany zabieg w Instytucie Yasumi, otrzymuje sms z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie wizyty. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z rezygnacją, w takim przypadku wizyta zostaje anulowana.
15. W przypadku gdy Klient rezerwuje zabiegi dla 2 i więcej osób lub zabiegi o wartości powyżej 500 zł, Instytut Yasumi pobiera zadatek (który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie) w wysokości min. 40% wartości zarezerwowanych zabiegów. Płatności można dokonać gotówką, kartą płatniczą, kredytową lub przelewem na wskazane konto. W przypadku płatności przelewem środki na koncie muszą zostać zaksięgowane najpóźniej 1 dzień przed umówionym zabiegiem lub udokumentowane wysłanym na maila: torun.podgorz@yasumi.pl potwierdzeniem przelewu.

16. UWAGA! KARNETY, BONY PREZENTOWE LUB VOUCHERY REALIZUJEMY PO UPRZEDNIM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU WIZYTY TEL. 532 422 202

17. Klient który posiada voucher, bon lub zaproszenie którym opłacony zostanie zabieg winien okazać go przed rozpoczęciem zabiegu.
18. Klient dysponujący opłaconym wcześniej karnetem, bonem prezentowym lub voucherem, może jednokrotnie opuścić umówiony zabieg, konieczne jest odwołanie wizyty z zachowaniem min. 48  godzin. Jeżeli 48-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Instytut Yasumi traktuje wizytę jako usługę zrealizowaną, kwota zgodnie z rodzajem usługi zostanie potrącona z karnetu, bonu lub vouchera.

19. Zniżka urodzinowa upoważnia do rabatu 20% od ceny dowolnie wybranego zabiegu na twarz lub ciało o wartości cennikowej przekraczającej 100 zł (z wyjątkiem zabiegów z kategorii Pielęgnacja dłoni i stóp, Wizaż, Depilacja Woskiem, Henny / Regulacji oraz Diet). Zniżka urodzinowa nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w Instytucie Yasumi.

20. Zabiegi realizowane z punktów lojalnościowych umawiane są jak wszystkie wizyty, w przypadku nie stawienia się na umówioną wizytę punkty za dany zabieg są odpisywane z konta lojalnościowego klienta.

21. Klient zapisujący się online lub telefonicznie po raz pierwszy do Instytutu Yasumi otrzyma link do opłacenia 20% zadatku (jednak nie mniej niż 20 zł), który przepada z chwilą braku zmiany terminu z zachowaniem 48 godzinnego wyprzedzenia lub niestawienia się na umówioną wizytę.

22. W przypadku, gdy Klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę, przy umawianiu kolejnej wizyty pracownik ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty zadatku, który przepada z chwilą niestawienia się w umówionym terminie. Wpłaty zadatku można dokonać gotówką, kartą lub przelewem na konto. Kwota musi zostać zaksięgowana na koncie najpóźniej na 1 dzień przed terminem zabiegu lub udokumentowana wysłanym na maila: torun.podgorz@yasumi.pl potwierdzeniem przelewu.

23. W przypadku, gdy klient 2-krotnie nie stawi się na umówioną wizytę ONLINE, możliwość rezerwacji online bez 20% przedpłaty zostanie automatycznie zablokowana.

24. W przypadku niestwienia się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej bez zachowania wcześniejszego  48 godzinnego odwołania wizyty Klient pokrywa dodatkowe koszty związane z danym zabiegiem.

25. Czasy zabiegów są orientacyjne i nie określają rzeczywistej długości zabiegów, a służą tylko i wyłącznie do czasu zarezerwowania gabinetu. W skład czasu wchodzą: przygotowanie gabinetu, przygotowania do zabiegu, zabieg, konsultacje, rozmowy, dezynfekcja i.t.p. (szczególnie przy zabiegach inwazyjnych związane jest to z różnym progiem bólu poszczególnych klientów oraz w celu zachowania płynności przyjmowania klientów).

26. W gabinecie podczas zabiegu lub konsultacji mogą przebywać Klient oraz pracownik wykonujący zabieg.

27. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Instytutu Yasumi są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu i stosować się do zaleceń pracowników.

28. W przypadku sytuacji nie ujętych w niniejszym Regulaminie decyzję podejmuje Menager Instytutu.

REGULAMIN REALIZACJI BONÓW "MYBenefit" W YASUMI TORUŃ PODGÓRZ

1. Bony MyBenefit wygenerowane do realizacji w Instytutach Yasumi są bonami kwotowymi i opiewają na 50 zł, 100 zł lub 150 zł.

2. Bony upoważniają do skorzystania z usług zgodnie z obowiązującym cennikiem usług.

3. Bony MyBenefit nie łączą się z promocjami i rabatami , innymi bonami oraz seriami zabiegów obowiązującymi w gabinecie Yasumi

4. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

5. Bony MyBenefit nie łączą się z bonami zniżkowymi oraz z bonami upominkowymi Yasumi

6. Do bonu można dopłacić, jeśli wartość usługi jest wyższa od przedstawionych nominałów bonów MyBenefit

7. Podczas rezerwowania wizyty należy podać kwotę bonu oraz jego numer w celu jego zaakceptowania przez system.

8. Klient dysponujący bonem MyBenefit, może jednokrotnie zmienić umówiony termin wizyty, konieczne jest zachowanie min. 48  godzinnego wyprzedzenia. Jeżeli 48-godzinne wyprzedzenie nie zostanie zachowane Instytut Yasumi traktuje wizytę jako usługę zrealizowaną.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY W YASUMI TORUŃ PODGÓRZ

1. Klient, który przystąpi do programu lojalnościowego otrzymuje po każdej zrealizowanej wizycie punkty lojalnościowe.

2. Warunkiem przystąpienia do programu lojalnościowego jest podanie adresu mailowego oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o stanie punktów.

3. Informację o otrzymanych punktach za daną wizytę oraz punktach zbiorczych Klient otrzymuje drogą mailową po każdej odbytej wizycie.

4. Otrzymane punkty można wykorzystać w Instytucie Yasumi Toruń Podgórz na dowolny zabieg nie objęty promocją, z wyjątkiem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej lub dowolny kosmetyk.

5. Otrzymane punkty przelicza się w stosunku 0,2 złotego (20 groszy za punkt).

DODAKOWE INFORMACJE

Konto bankowe:

Bank Pekao S.A.

09 1240 4009 1111 0010 5826 3573

SWIFT: PKOPPLPW

IBAN:

PL09 1240 4009 1111 0010 5826 3573

RODO - POLITYKA PRYWATNOŚCI, INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Regalia Andrzej Michnicki, ul. Relaksowa 29, 87-100 Toruń. właściciel INSTYTUTU ZDROWIA i URODY YASUMI TORUŃ PODGÓRZ.

2. Twoje dane osobowe, w szczególności dane wrażliwe, chronione są z najwyższą starannością. W tym celu, wdrożyliśmy m.in. adekwatne procesy i procedury oraz środki mające to zapewnić.

3. W YASUMI TORUŃ PODGÓRZ przetwarzane są takie dane osobowe jak na przykład: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, informacje o odbytych zabiegach itp. Zostaniesz o nie poproszona/y w trakcie rejestracji lub podczas wypełniania Karty Klienta.

4. USŁUGA KOSMETYCZNA W INSTYTUCIE YASUMI TORUŃ PODGÓRZ

- Twoje dane osobowe podawane przez wykonaniem usługi będą przetwarzane, WYŁĄCZNIE w celu realizacji umowy wykonania wybranej przez Ciebie usługi. Podstawę do tego stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i realizacji usługi oferowanej w YASUMI INSTYTUT ZDROWIA I URODY ul Podgórska 12 B, 87-100 Toruń . W przypadku ich niepodania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa.

- Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych tj.:
I marketingu własnych produktów lub usług,
II dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. ustawy Kodeks cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. ze zm.).
- Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi systemu do zarządzania gabinetem, dostawcę usługi mailingu, itp.
5. USŁUGA NEWSLETTER
- Twoje dane osobowe podawane w formularzu newsletter będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat wpisów blogowych, ofert czy promocji.
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
- Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej
zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z
naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
- Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
- Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich np. USA. Nazwa usługodawcy znajduje się na liście państw, które przystąpiły do porozumienia Privacy Shield.
6. FORMULARZ KONTAKTOWY
- Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
- Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a
następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
- Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
7. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub
ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.
Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
8. Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
9. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem